Quest On Demand Audit Hybrid Suite для Microsoft Office 365

Аудит безпеки і відповідності вимогам для гібридних середовищ Microsoft

Quest® On Demand Audit Hybrid Suite для Office 365 надає єдине уявлення про дії користувачів в гібридних середовищах Microsoft, забезпечуючи вам можливість бачити всі зміни, що відбуваються, будь то локальні Active Directory (AD), Azure AD або Office 365, або ж такі як робочі навантаження Exchange Online, SharePoint Online і OneDrive для бізнесу.

Гібридний пакет поставляється у вигляді підписки, яка надає вам ліцензії.


Як працює On Demand Audit Hybrid Suite?

З On Demand Audit Hybrid Suite для Office 365, ви отримуєте єдине уявлення для своїх даних локального і хмарного аудиту, з якого ви можете швидко розслідувати інциденти з оповіщенням. Пошук і інтерактивна візуалізація даних, а також зберігання історії аудиту до 10 років.


Переваги On Demand Audit Hybrid Suite для Microsoft Office 365

Сповіщення в режимі реального часу

Постійна видимість важливих змін в політиках безпеки і підозрілих подій, незалежно від того, чи відбуваються вони локально або в хмарі. Відправлення повідомлень в режимі реального часу на електронну пошту і мобільні пристрої для негайних дій, навіть якщо вас немає на місці.


Адаптивный, гибкий поиск

Час розслідування скорочено завдяки швидкому, інтуїтивно зрозумілому пошуку в теннантах, який дає негайні результати. Гнучкий пошук по будь-якій події або будь-якому полю, в тому числі по суб'єкту, зміненим атрибутам, відомостями про активність.


Інтерактивна візуалізація даних

Сотні і мільйони локальних подій і сповіщень аудиту Office 365 відображаються в зручних візуальних панелях, які допоможуть вам спростити звітність і швидше розслідувати інциденти.


Докладний делегований доступ

Надання відповідним групам з безпеки, співробітникам служби підтримки, ІТ-менеджерам, зовнішнім аудиторам і партнерам саме тих звітів, які їм потрібні, і нічого більше.


Довготривале зберігання

Можливість зберігання історії аудиту до 10 років за фіксованою ціною підписки. Це дозволяє вам зберігати стільки даних аудиту, скільки вам потрібно для задоволення політикам безпеки і відповідності вимогам, не збільшуючи при цьому ваші власні витрати на сховище Azure.


Безпечний, масштабований і надійний аудит SaaS

Необхідні вам стандарти безпеки, рівень обслуговування і масштабованість, а також зазначену нагородами глобальну підтримку, готову допомогти вам 24/7/365. Сертифікати включають ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27017: 2015 і ISO / IEC 27018: 2019.


Швидке і просте налаштування вбудованої панелі аудиту

Почніть користуватися On Demand Audit Hybrid Suite для Office 365 з легкістю, за кілька хвилин. Без установки, без оновлень, без складної конфігурації!


Швидкі інновації

Будучи платформою SaaS в Azure, автоматичні оновлення On Demand Audit Hybrid Suite для Office 365 надають нові функції і виправлення безпеки швидко і без будь-яких зусиль з вашого боку.

Отримати консультацію