DropSuite: серед лідерів ринку бекапів за версією SoftwareReviews

Часто підприємства не замислюються про створення резервних копій або бекапів. Однак це питання стає гостро після втрати навіть невеликої кількості даних. Створення резервних копій - процес нескладний при використанні спеціального програмного забезпечення. І переваги від бекапів не можна переоцінити: вірус, кібератака, недбалість співробітників, програмний збій - все це можна згладити, "відкотивши" ІТ-інфраструктуру до необхідного стану.

У портфелі групи компаній МУК присутні рішення від розробника хмарного програмного забезпечення - компанії DropSuite, які дозволяють організувати просте і легкe створення бекапів.
Що стосується однієї з найпопулярніших колаборацій DropSuite і Microsoft, то продукти DropSuite мають ряд переваг, як при використанні з базовими планами О365, в які не включена функціональність архівування, так і з планами рівня Enterprise, завдяки додатковим функціональним можливостям, включаючи альтернативне місце зберігання резервних копій, що не залежить від датацентрів Microsoft.

Рішення DropSuite

DropSuite Infografika_ua-01.png

DropSuite - популярний у ІТ-фахівців і бізнес-фахівців виробник програмного забезпечення. Доказом тому служить дослідження SoftwareReviews, засноване на даних опитування користувачів і не містить традиційних «магічних» компонентів, таких як присутність на ринку і думка аналітиків, які непрозорі за своєю природою. Положення компаній-виробників програмного забезпечення в даному квадранті ґрунтується на відносному рейтингу.

DropSuite займає впевнено-лідируючу позицію в співвідношенні користувальницької задоволеності функціональністю рішення і комунікаціями з вендором. Вибираючи ПЗ для створення бекапів, проконсультуйтеся з технічними фахівцями support@muk.cloud, які допоможуть підібрати вам оптимальне рішення для створення бекапів саме вашої ІТ-інфраструктури.

111.png

Як обчислюється результат
В процесі дистрибуції, досвід і комфорт роботи з програмним забезпеченням визначається як досвідом роботи з самим програмним забезпеченням, так і комунікацією з вендором. Оцінка програмного забезпечення за цими двома аспектами забезпечує всебічне розуміння продукту.

Вісь Product Features and Satisfaction
Загальний бал задоволеності визначається ймовірністю того, що користувачі порекомендують програмне забезпечення, в поєднанні з їх задоволеністю основними функціями продукту.

Вісь Vendor Experience and Capabilities
Відносини з вендором розраховуються у вигляді зваженого середнього значення оцінок задоволеності, пов'язаних з можливостями вендора (наприклад, реалізіація програмного забезпечення, навчання, підтримка клієнтів, дорожня карта продукту), а також емоційних оцінок реакції на вендора (наприклад, заслуговує на довіру, поважний, справедливий).

Возврат к списку